Zbiorniki

Zbiorniki ciśnieniowe natryskowe do aplikacji gęstych materiałów

Pozwalają na natrysk bardzo gęstych i wymagających materiałów budowlanych. Wybrane modele posiadają mieszadła i dolne wyjścia.

Zbiorniki ciśnieniowe powietrza sprężonego do instalacji

Ich zadaniem jest zmagazynowanie powietrza, przez co kompresor rzadziej się uruchamia. Zwiększają tym samym wydajność instalacji.

Poniżej lista produktów w kategorii zbiorniki ciśnieniowe

Liczba produktów wynosi 15.

Wyświetla 1-12 z 15 produktów

TG-300 E

TG-300 E do aplikacji tynków akrylowych, silikatowych o ziarnie 1,5 mm oraz tapet natryskowych typu "GOTELE. Galwanizowany zbiornik wyposażony jest w sondę, która umożliwia podłączenie dodatkowego pistoletu do malowania

Cena £ 5 225,00 zł

G5 EzTex

Kompaktowe i praktyczne urządzenie do natrysku tapet natryskowych, gładzi szpachlowych, tynków strukturalnych oraz lekkich zapraw cementowych. Dużą zaletą G5 EzTex jest możliwość podłączenia klasycznego pistoletu natryskowego.

Cena £ 4 900,00 zł

Gr30gc

Gr30gc do natrysku farb i tynków elewacyjnych oraz innych materiałów dekoracyjnych typu GOTELE. Zestaw oparty na zbiorniku 30L z wózkiem. Zestaw przeznaczony do wykonywania prac malarskich i tynkarskich zwłaszcza na elewacjach

Cena £ 4 878,05 zł

Gr-10x

Gr-10x Green-Air do natrysku farb i tynków elewacyjnych oraz innych materiałów dekoracyjnych typu GOTELE. Przeznaczony do wykonywania prac malarskich i tynkarskich zwłaszcza na elewacjach. Alternatywa dla wykonawców wykonujących prace na małych i średnich inwestycjach.

Cena £ 3 658,54 zł

T-100 E+S

T-100 E+S do tynków akrylowych, silikatowych o wielkości ziarna do 1,5 mm oraz tapet natryskowych typu "gotele". Nałożonego tynku nie trzeba zacierać. Można "cieniować" łączenia w celu uniknięcia nieestetycznych połączeń.

Cena £ 3 325,00 zł

UHG

Zbiorniki UHG bez podstaw. Montowane są na nich nasze kompresory śrubowe i tłokowe. Jeśli jest to opcja pod zabudowę, to trzeba by było jeszcze dokupić podstawę, która jest sprzedawana oddzielnie.

Cena £ 3 187,50 zł

UVG

Posiada dokumentację i odpowiednie dopuszczenia wymagane przez Polski Urząd Dozoru Technicznego. Możliwość dobrania uzbrojenia UVG, dobór zależy od wydajności sprężarki zasilającej. 100% ocynku wewnątrz i zewnątrz, norma zabezpieczenia antykorozyjnego.

Cena £ 2 363,00 zł

AT-A FG

Do natrysku pneumatycznego farb, emalii, klei, tapet natryskowych oraz gęstych materiałów. Wieko i pojemnik wykonany jest z bardzo wytrzymałej hartowanej stali. Całość lakierowana w kolorze czarnym.

Cena £ 1 890,00 zł

AT-A

Do natrysku pneumatycznego farb, emalii, klei, tapet natryskowych oraz gęstych materiałów. Wieko i pojemnik wykonany jest z bardzo wytrzymałej hartowanej stali. Wyposażony jest mieszadło pneumatyczne oraz w cztery kółka transportowe

Cena £ 1 791,00 zł

VG HD

Posiada kompletną dokumentację i odpowiednie dopuszczenia wymagane przez Polski Urząd Dozoru Technicznego
Możliwość dobrania uzbrojenia, dobór zależy od wydajności sprężarki zasilającej.
100% ocynku wewnątrz i zewnątrz

Cena £ 1 653,75 zł

VP Gudepol

Posiada kompletną dokumentację i odpowiednie dopuszczenia wymagane przez POLSKI URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO.
Możliwość dobrania uzbrojenia, dobór zależy od wydajności sprężarki zasilającej.
Zbiornik malowany proszkowo w kolorze niebieskim.

Cena £ 1 260,00 zł

AT-M FG

Do natrysku pneumatycznego farb, emalii, klei, tapet natryskowych oraz gęstych materiałów. Wieko i pojemnik wykonany jest z bardzo wytrzymałej hartowanej stali. Całość lakierowana w kolorze czarnym.Wyposazone są w mieszadło reczne, zawór bezpieczeństwa, r

Cena £ 1 062,00 zł