Drabiny

Drabiny do domu, firmy i magazynu. Od standardowych drabin przez dedykowane rozwiązania dla specjalistów, aż po drabiny ewakuacyjne mocowane na stałe do budynku.

Począwszy od specjalistycznych rozwiązań do mycia okien, maksymalizujące bezpieczeństwo, poprzez propozycje z drewna, modelów na dach, stwarzających dekarzom i kominiarzom odpowiednie warunki użytkowania.

Wszelkiego rodzaju wariantów przystawnych, rozstawno-przystawnych, wolnostojących, przegubowych, mających charakter wielofunkcyjny.

Zakłady przemysłowe i magazyny wyposażamy w drabiny z bezpiecznymi podestami roboczymi i rozwiązaniami przystosowanymi do obsługi regałów, pozwalającymi wygodnie funkcjonować w warunkach ciągłej pracy. 

Drabiny pionowe zapewniają bezpieczny dostęp do ciągów i dachów.

Drabiny aluminiowe, aluminiowo-stalowe i z tworzywa

Liczba produktów wynosi 68.

Wyświetla 1-12 z 68 produktów

Aktywne filtry

Krause Stabilo trzyelementowa drabina przystawna rozsuwana linką ze...

Aluminiowa, trzyczęściowa drabina przystawna ze szczeblami, przeznaczona do prac na dużej wysokości.
Dwie linki umożliwiają rozsuwanie części środkowej i górnej szczebel po szczeblu.
Rolki przyścienne nie dopuszczają do uszkodzenia fasady

Normalna cena 6 826,35 zł -1% Cena £ 6 758,09 zł

Krause Stabilo aluminiowa drabina przegubowa ze szczeblami i...

Do zastosowania jako dwustronna drabina wolnostojąca, drabina przystawna lub jako dwie osobne dwustronne drabiny wolnostojące.
Drabina posiada cztery wbudowane i regulowane nogi, dzięki czemu można ustawiać ją na nierównym podłożu, również na schodach

Normalna cena 1 742,54 zł -1% Cena £ 1 725,11 zł

Faraone Teles TT teleskopowa drabina przegubowa ze szczeblami

Wysokość robocza 290-520 cm. Możliwość użytkowania jako drabina przystawna lub rozstawna. Nowa zaokrąglona i wzmocniona stopka. Ergonomiczny uchwyt do blokowania wysuwanej części drabiny. Przegub z możliwością programowania.

Normalna cena 1 546,48 zł -1% Cena £ 1 531,02 zł

Krause Stabilo Combi aluminiowe drabiny przegubowe 123558

Zestaw Combi składa się z dwóch drabin, połączonych ze sobą za pomocą haków z systemem zapadkowym. Podłużnice drabiny wykonane z tłoczonych profili aluminiowych, wzmocnionych w miejscach najbardziej obciążanych, połączonych profilowanymi szczeblami.

Normalna cena 1 319,54 zł -1% Cena £ 1 306,34 zł

Krause Televario teleskopowa drabina przegubowa ze szczeblami

Aluminiowa, 4-częściowa do wykorzystania w różnych rodzajach prac. Możliwość zostosowania drabiny jako dwustronnej drabiny wolnostojącej, drabiny przystawnej lub jako dwie osobne drabiny wolnostojące.

Normalna cena 1 247,71 zł -1% Cena £ 1 235,23 zł

Faraone Teles.T teleskopowa drabina przegubowa ze stopniami

Może być używana jako przystawna lub rozstawna. Drabina ta posiada trzy opatentowane rozwiązania: Nowy przegub z możliwością programowania pozycji drabiny, zapobiegając przy tym błędom operatora. Dodatkową poręcz z szerokimi stopniami.

Normalna cena 1 150,05 zł -1% Cena £ 1 138,55 zł

Krause Robilo dwuelementowa drabina przystawna rozsuwana linką ze...

Aluminiowa dwuczęściowa drabina z regulacją wysokości za pomocą linki. Antypoślizgowe, dwuczęściowe stopki dolne podłużnic: część twarda zapewnia odpowiednie połączenie z podłużnicami, a część miękka zabezpiecza skutecznie drabinę przed poślizgiem.

Normalna cena 1 057,80 zł -1% Cena £ 1 047,22 zł

Krause Telematic teleskopowa drabina przegubowa ze szczeblami

Profilowane szczeble o przekroju 30x30 mm.
Dwie części drabiny połączone są parą zapadkowych przegubów.
Dzięki niezależnemu rozsuwaniu zewnętrznych części drabiny za pomocą teleskopów, możliwe jest ustawianie jej na schodach i przy uskokach podłoża.

Normalna cena 1 050,91 zł -1% Cena £ 1 040,40 zł