Pompy

Zarówno do użytku domowego jak i przemysłowych rozwiązań. Pompy wody elektryczne zanurzeniowe z pływakiem i spalinowe urządzenia o dużej mocy i wydajności.

Pompy lakiernicze to urządzenia tłokowe, hydrodynamiczne, zasilane powietrzem. Przystosowane zostały do aplikacji farb i materiałów, które wymagają bardzo wysokich parametrów natrysku i stanowią bardzo duże obciążenie dla urządzenia. Wybrane modele pozwalają na uzyskanie ciśnienia roboczego o wartości 500 bar.

Pompy lakiernicze zasilane elektrycznie, pneumatycznie i hydraulicznie.

Liczba produktów wynosi 57.

Wyświetla 1-12 z 57 produktów

PowerPack XXL

Pneumatyczna pompa lakiernicza niemieckiego producenta Wiwa. Seria PowerPack Xxl. Prawie żadnych pulsacji z powodu bardzo szybkiego odwrócenia skoku. Przerwa pracy spowodowane przez oblodzenie. Prawie żadnych pulsacji z powodu bardzo szybkiego odwrócenia.

Cena £ 41 355,00 zł

Herkules

Nowa seria, moc maksymalna dla ciężkich ochrony przed korozją i wymagania maksymalne, np. w przemyśle morskim i offshore. Wysoka jakość i solidna technologia pompy Herkules wysokie a nawet bardzo wysokie prędkości transmisji ciśnienia i ogromne zdolności

Cena £ 33 885,00 zł

PowerPack XL

Tłokowa pompa lakiernicza niemieckiego producenta Wiwa zasilana olejem hydraulicznym. Seria PowerPack XL nadaje się do operacji i aplikacji, tam gdzie nie ma dostępu do sprężonego powietrza. Zapewnia długą żywotność i niskie koszty utrzymania.

Cena £ 32 445,00 zł

Monark 5:1 Stubby

Monark 5:1 Stubby Graco 2-kulowa pneumatyczna pompa tłokowa do dużych wydajności. Zapewniają jednolite podawanie materiału dzięki niezawodnemu silnikowi i budowie. Zaprojektowane do dużych wydajności pompy zapewniają jednolite podawanie materiału.

Cena £ 30 534,00 zł

Phoenix Job Hot

Mocna uniwersalna Phoenix Job Hot do lakierowania drewna i malowania metalu, jak również powłok w przemyśle i handlu, rzemiosła. Najbardziej nadaje się do drewna i przetwórstwa metali oraz malarzy lakierni natryskowych.

Cena £ 29 835,00 zł

Jaguar 55-200

Tak jak wszystkie modele pomp nowej generacji, również pompy tłokowe typu Jaguar 55-200 są nadzwyczaj wszechstronne. Odpowiednie do użycia w systemie AIRLESS. WAGNER opracował jednokomponentowe pompy tłokowe IceBreaker PC.

Cena £ 21 550,00 zł

Super

Natrysk bezpowietrzny do materiałów o średniej i wysokiej lepkości. Pompa materiału Super dwustronnego działania napędzana silnikiem sprężonego powietrza
potężne urządzenie z wysokim przenoszeniem ciśnienia do wydajnego powlekania dużych powierzchni

Cena £ 19 215,00 zł

Professional

Nowa gama WIWA do ciężkiej ochrony przed korozją. Nadaje się do szczególnie szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych powłok jakiegokolwiek rodzaju. W Airless pompy wysokociśnieniowe z serii Professional są najbardziej odpowiednie do zastosowań

Cena £ 17 820,00 zł

Cobra 40-10

Dwumembranowa pompa lakiernicza niemieckiego producenta Wagner. Model Cobra 40-10 do natrysku metodą Airless i Aircoat. Maksymalne ciśnienie 250 bar. Jest pierwszą wysokociśnieniową pompą pneumatyczną bez uszczelnień - dzięki technologii membranowej

Cena £ 16 556,40 zł

Protec 60-240

Tłokowa pompa lakiernicza niemieckiego producenta Wagner zasilana pneumatycznie. Model Protec 60-240 to jednokomponentowa pompa IceBreaker PC do ciężkiej antykorozyji. Rozwiązanie dla ekstremalnych wyzwań, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Cena £ 15 690,00 zł

Leopard 75-150

Wyjątkowa trwałość Leopard 75-150, niezawodność oraz wszechstronność to cechy wyróżniające pompy tłokowe IceBreaker! Zaprojektowane zostały, aby zaspokoić potrzeby każdego rodzaju odbiorcy. Nowa gama pomp zapewnia jak dotychczas sprawne funkcjonowanie urządzeń.

Cena £ 15 035,00 zł

Jaguar 75-150

Pneumatyczna pompa lakiernicza tłokowa niemieckiego producenta Wagner. Model Jaguar 75-150 to wyjątkowa trwałość, niezawodność oraz wszechstronność. Nowa gama pomp IceBreaker zapewnia sprawne funkcjonowanie urządzeń i nienaganną jakość.

Cena £ 14 499,00 zł